Praca: Spawacz - (możliwość uzyskania uprawnień)

Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowcu Świętokrzyskim
Spawacz - (możliwość uzyskania uprawnień)
Miejsce pracy: Ostrowiec Świętokrzyski
Numer: StPr/24/1466
OBOWIĄZKI:
Spawanie elementów metalowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: czytania rysunku technicznego

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Ostrowiec Świętokrzyski

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 751 do 5 160 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowcu Świętokrzyskim

Spawacz

spawanie elementów stalowych Wymagania konieczne: Zawód: Spawacz Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: Uprawnienia do spawania metodą MIG Uprawnienia: Uprawnienia do spawania metodą TIG i MAG Wymagania inne:

Spawacz

prace mechaniczne przy maszynach recyklingowych Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: możliwość przyuczenia do zawodu Wymagania inne: Giełda Pracy z Pracodawcą odbedzie się w dniu: 22.10.2024 r. godzina 10:00 pokój 206, II piętro w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy...

Spawacz

zgodny z charakterystyką pracy Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Wykształcenie: zasadnicze branżowe Wymagania inne:

Kierownik Salonu Bytom

Dołącz do nas jeśli: łatwo nawiązujesz kontakty, a praca z ludźmi i możliwość pomocy sprawia Ci radość, lubisz pracę zespołową i wiesz, że zgrany Zespół jest kluczem do sukcesu, angażujesz się w powierzone obowiązki. Od Kandydatów oczekujemy: umiejętności zarządzania...

Specjalista ds. projektów, inwestycji i remontów

na czas określony Departament Przedsięwzięć i Inwestycji Administracyjnych

Partner kredytowy/analityk kredytowy

okres próbny Centrala

Ekspert ds. polityki kredytowej i procesu klienta korporacyjnego

na czas nieokreślony Centrala