Praca: Robotnik

Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku
Robotnik
Miejsce pracy: Kudowa-Zdrój
Numer: StPr/24/0909
OBOWIĄZKI:
Robotnik
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Kudowa-Zdrój

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku

Robotnik budowlany

Prace szalunkowe, zbrojeniowe oraz betonowanie elementów zazbrojonych. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: Mile widziane doswiadczenie zawodowe.

Prace budowlane i remontowe Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: Prace wykończeniowe i ogólnobudowlane

Robotnik

praca fizyczna prace pielęgnacyjno - porządkowe na terenach zieleni gminnej roboty gospodarczo- porządkowe na terenach komunalnych drobne prace remontowo naprawcze Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne:

Kierownik Salonu Bytom

Dołącz do nas jeśli: łatwo nawiązujesz kontakty, a praca z ludźmi i możliwość pomocy sprawia Ci radość, lubisz pracę zespołową i wiesz, że zgrany Zespół jest kluczem do sukcesu, angażujesz się w powierzone obowiązki. Od Kandydatów oczekujemy: umiejętności zarządzania...

Specjalista ds. projektów, inwestycji i remontów

na czas określony Departament Przedsięwzięć i Inwestycji Administracyjnych

Partner kredytowy/analityk kredytowy

okres próbny Centrala

Ekspert ds. polityki kredytowej i procesu klienta korporacyjnego

na czas nieokreślony Centrala