Praca: Masażysta masażu tajskiego

Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia
Masażysta masażu tajskiego
Miejsce pracy: Toruń
Numer: StPr/24/1437
OBOWIĄZKI:
wyjaśnianie zasad i podstaw różnych technik wykonywania tajskiego masażu; wykonywanie tajskiego masażu klasycznego,sportowego i relaksacyjnego zgodnie ze sztuką masażu tajskiego; nawiązywanie i utrzymanie kontaktów z klientem.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Wymagane posiadanie certyfikatu masażu tajskiego, natomiast mile widziane jest posiadanie certyfikatu masażu uzyskanego w Tajlandii lub Indonezji.

Miejsce pracy:

Toruń

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia

Terapeuta masażysta

Przygotowanie gabinetu zgodnie z wymogami i przepisami BHP, sanitarnoepidemiologicznymi, ochrony przeciwpożarowej, ochrony środowiska; wykonywanie masażu orientalnego, w tym m.in.: określanie wskazań, przeciwwskazań i przestrzeganie zasad wykonywania poszczególnych rodzajów masażu;...

Technik masażysta

-wykonywanie zabiegów masażu: klasycznego, sportowego, relaksującego-wykonywanie zabiegów z maderoterapii Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe, kierunek: technik masażysta Wymagania inne:

wg programu stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: pomaturalne/policealne Wymagania inne:

Kierownik Salonu Bytom

Dołącz do nas jeśli: łatwo nawiązujesz kontakty, a praca z ludźmi i możliwość pomocy sprawia Ci radość, lubisz pracę zespołową i wiesz, że zgrany Zespół jest kluczem do sukcesu, angażujesz się w powierzone obowiązki. Od Kandydatów oczekujemy: umiejętności zarządzania...

Specjalista ds. projektów, inwestycji i remontów

na czas określony Departament Przedsięwzięć i Inwestycji Administracyjnych

Partner kredytowy/analityk kredytowy

okres próbny Centrala

Ekspert ds. polityki kredytowej i procesu klienta korporacyjnego

na czas nieokreślony Centrala