Praca: Kierowca samochodu ciężarowego

Powiatowy Urząd Pracy w Myślenicach
Kierowca samochodu ciężarowego
Miejsce pracy: Myślenice
Numer: StPr/24/0923
OBOWIĄZKI:
Kierowca śmieciarki na terenie powiatu Myślenickiego. Wynagrodzenie brutto - 4900 zł + premia
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Mile widziane doświadczenie

Miejsce pracy:

Myślenice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 900 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Myślenicach

Kierowca mechanik

- przegląd oraz naprawa samochodów- kontrola stanu technicznego aut oraz utrzymanie ich w dobrym stanie Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Uprawnienia: Prawo jazdy kat. D Wymagania inne: Dodatkowo pracodawca wymaga umiejętności naprawy samochodów.

Kierowca samochodu osobowego

Kierowanie pojazdem, kontakt z kierowcami, doręczanie dokumentów oraz urządzeń, kart paliwowych potrzebnych pracownikom na terytorium Polski i UE.Umowa zlecenie, wymiar czasu pracy 160 h/mc Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B...

Kierowca samochodu dostawczego

wykonanie międzynarodowych przewozów drogowych rzeczy Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Język: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B + E Uprawnienia: doświadczenie zawodowe (wymagany staż - lata: 2)...

Kierownik Salonu Bytom

Dołącz do nas jeśli: łatwo nawiązujesz kontakty, a praca z ludźmi i możliwość pomocy sprawia Ci radość, lubisz pracę zespołową i wiesz, że zgrany Zespół jest kluczem do sukcesu, angażujesz się w powierzone obowiązki. Od Kandydatów oczekujemy: umiejętności zarządzania...

Specjalista ds. projektów, inwestycji i remontów

na czas określony Departament Przedsięwzięć i Inwestycji Administracyjnych

Partner kredytowy/analityk kredytowy

okres próbny Centrala

Ekspert ds. polityki kredytowej i procesu klienta korporacyjnego

na czas nieokreślony Centrala