Praca: Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Mysłowice
Numer: StPr/24/0371
OBOWIĄZKI:
przygotowywanie posiłków, utrzymanie porządku/czystości. Praca na pół etatu w godz. 7-15 (do uzgodnienia)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Min. podstwowe wyksztłcenie, mile widziane doświadczenie 6 miesięcy, książeczka z sanepidu - moze być nieaktualna - pracodawca sfinansuje badania

Miejsce pracy:

Mysłowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 150 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach

wg. programu stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: książeczka dla celów sanitarno-epidemiologicznych Wymagania inne:

Pomocnik kucharza

Pomoc szefowi kuchni i pozostałym kucharzom; mycie, krojenie, obieranie, szatkowanie i dzielenie na części artykułów spożywczych, mięs i ryb; pomoc w przygotowywaniu składników do zup i sajgonek; samodzielne przyrządzanie prostych potraw wietnamskich. Wymagania konieczne: Wykształcenie:...

wg stanowiska Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: dyspozycyjność, sumienność Wymagania inne:

Kierownik Salonu Bytom

Dołącz do nas jeśli: łatwo nawiązujesz kontakty, a praca z ludźmi i możliwość pomocy sprawia Ci radość, lubisz pracę zespołową i wiesz, że zgrany Zespół jest kluczem do sukcesu, angażujesz się w powierzone obowiązki. Od Kandydatów oczekujemy: umiejętności zarządzania...

Specjalista ds. projektów, inwestycji i remontów

na czas określony Departament Przedsięwzięć i Inwestycji Administracyjnych

Partner kredytowy/analityk kredytowy

okres próbny Centrala

Ekspert ds. polityki kredytowej i procesu klienta korporacyjnego

na czas nieokreślony Centrala