Praca: Operator Maszyn Szwalniczych

Operator Maszyn Szwalniczych
Miejsce pracy: Marki, ul. Przesmyk 8
Wymagania:
  • Umiejętność obsługi maszyn szwalniczych
  • Dbanie o czystość w miejscu pracy
  • Doświadczenie w szyciu
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy
  • Precyzja i estetyka
  • Umiejętność współpracy międzydziałowej
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na pełny etat
  • Umowa o pracę
  • Możliwość natychmiastowego rozpoczęcia pracy

Szwaczka / Szwacz

Wymagania: umiejętność obsługi maszyn szwalniczych, dbanie o porządek w miejscu pracy, doświadczenie na podobnym stanowisku, dobra organizacja pracy, umiejętność pracy na samodzielnym stanowisku, skrupulatność i dokładność, estetyka, współpraca z pozostałymi działami.

Szwaczka

wg.umowy praca przy maszynach przemysł Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

Szwaczka

szwaczka - obsługa maszyn szwalniczych, umiejętnosć szycia cieżkiego Wymagania inne: umiejetność szycia

Pracownik produkcji na dziale stolarni (branża meblowa)

obsługa maszyn montaż stolarki programowanie maszyn CNC sprawność manualna komunikatywność umiejętność pracy w zespole mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Elektryk

Twój zakres obowiązków: Dokonywanie pomiarów wielkości elektrycznych Wykonywanie instalacji elektrycznych, układanie przewodów oraz przeprowadzanie badań eksploatacyjnych tych instalacji Diagnozowanie stanu elementów, układów i urządzeń elektrycznych Instalowanie, użytkowanie i...

Kierownik Apteki

Do naszego zespołu poszukujemy farmaceutów z pasją i zamiłowaniem, dla których misją jest niesienie pomocy i wsparcie Pacjentów. Wymagania: Wykształcenie wyższe farmaceutyczne Uprawnienia do pracy na stanowisku kierownika Otwartość na Pacjenta i troska o jego zdrowie Umiejętność...

Technik Farmaceutyczny Stażysta

Do naszego zespołu poszukujemy farmaceutów z pasją i zamiłowaniem, dla których misją jest niesienie pomocy i wsparcie Pacjentów. Nasze oczekiwania: Dyplom technika farmacji Dobra organizacja pracy Odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone zadania Znajomość programu Kamsoft będzie...