Praca: Fryzjer

Powiatowy Urząd Pracy w Oławie
Fryzjer
Miejsce pracy: Oława
Numer: StPr/24/0358
OBOWIĄZKI:
strzyżenie włosów, trymowanie/golenie brody, dbanie o porzadek, przestrzeganie zasad BHP
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: mile widziane doświadczenie na podanym stanowisku

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Oława

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Oławie

Fryzjer

samodzielne wykonywanie strzyżenia, modelowania i farbowania włosów Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

Fryzjer

strzyżenie damskie, męskie, dziecięceczesanie fryzur okolicznościowychfarbowanie włosówwykonywanie trwałej Wymagania inne: ukończona szkoła fryzjerska

Fryzjer

wykonywanie fryzur męskich, damskich, strzyżenie, farbowanie Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, kierunek: fryzjerstwo Wymagania inne:

Położna (Środowiskowo-Rodzinna) / Położny (Środowiskowo-Rodzinny)

Praca w Centrum Medycznym LUX MED przy ul. Herbu Oksza 26 w Warszawie. Praca w ramach POZ w Centrum Medycznym oraz w środowisku Pacjenta. Zapraszamy do współpracy.! My zadbamy o: ​​​​​​​ stabilne i bezpieczne zatrudnienie w największej grupie medycznej w Polsce. różnorodne formy...

Order picker bez znajomości języka

Czego potrzebujesz, aby odnieść sukces? Dobra kondycja fizyczna – dużo chodzenia Dostępność na dłuższy okres czasu (min. pół roku) Znajomość języka angielskiego NIE JEST WYMAGANA! Jakie są Twoje zadania? Jako Order Picker będziesz pracował na dwóch działach przy produktach o...

Technik Instalacji i Serwisu Urządzeń GPS

Twoje zadania: Montaż urządzeń GPS, sond paliwa i czujników Integracja systemów jak tachografy czy transmitery Opracowanie dokumentacji technicznej dla serwisu Budowanie dobrych relacji z klientami i zespołami w firmie Diagnoza i rozwiązywanie problemów technicznych Konfiguracja urządzeń...

Kierownik zespołu rozwiązań ryzyka operacyjnego

okres próbny centrala