Praca: Wulkanizator

Powiatowy Urząd Pracy w Świdniku
Wulkanizator
Miejsce pracy: Łuszczów Drugi
Numer: StPr/24/0557
OBOWIĄZKI:
ocena uszkodzeń i sposobu oich naprawy
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Łuszczów Drugi

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świdniku

Operator-wulkanizator

zgodnie z ustalonym programem stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie branżowe Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie Wykształcenie: średnie zawodowe Wymagania inne:

zgodnie z ustalonym programem stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie branżowe Wykształcenie: średnie zawodowe Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie Wymagania inne:

Operator pras wulkanizacyjnych

- Obsługa prasy wulkanizacyjnej- Przygotowanie materiału do produkcji- Utrzymanie czystości na stanowisku pracyOsoby zainteresowane ofertą pracy są proszone o kontakt: telefon 058 535-38-81, e-mail: gumaprodukt@gumaprodukt.pl Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

Specjalista ds. Zakupu Materiałów Budowlanych

Forma zatrudnienia: umowa o pracę pełny etat praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 7-15 lub 8-16 Główne zadania: realizacja zamówień i koordynacja realizacji dostaw, natychmiastowe reagowanie na nieprawidłowości pojawiające się w procesie logistycznym optymalizacja kosztów...

Pracownik odlewni

Zadania na stanowisku pracy: obsługa maszyn do oczyszczania detali aluminiowych, obsługa wanien do płukania detali po obróbce mechanicznej, obsługa dźwigów używanych na produkcji, obsługa pieców do osuszania detali po procesie czyszczenia, pobieranie próbek metalu do analizy chemicznej,...

Doradca klienta indywidualnego

na czas określony

Doradca bankowości hipotecznej