Praca: Młodszy referent - staż

Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu
Młodszy referent - staż
Miejsce pracy: Racibórz
Numer: StPr/24/0356
OBOWIĄZKI:
Prace administracyjno-biurowe, obsługa sprzętu biurowego.Wykształcenie średnie lub wyższeObsługa komputera
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Racibórz

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu

Referent do spraw księgowości

Naliczanie płac (UoP, zlecenia, umowy o dzieło, zasiłki);Rozliczanie z ZUS, PFRON, US;Rejestracja faktur i sprawdzanie ich, prowadzenie magazynu ( księgowanie, rozliczanie wydawnictw);Prowadzenie kasy głównej; przygotowywanie inwentaryzacji;wystawienie faktur sprzedaży;sprawdzanie raportów...

Referent ds. ofertowania

Oferta stażu dla osób w szczególnej sytuacji na rynku pracy.Wykształcenie: min. średnie; obsługa komputera, pakiet MS Office; podstawowa znajomość języka angielskiego; prawo jazdy kat. B mile widziane; zakres obowiązków: tworzenie korespondencji handlowej oraz ofert, pozyskiwanie nowych...

Starszy referent

Wg. harmonogramuFP Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne: Wykształcenie średnie lub wyższe.Praca w zespole.

Kelner staż

W/G PROGRAMU STAŻU Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Nauczyciel przedszkola będzie realizował zadania opiekuńczo-wychowawcze i dydaktyczne dzieci w wieku od 2,5-5 lat. Zadania zawodowe to głównie:- kształtowanie u dzieci podstawowych umiejętności określonych w minimum programowym;- realizowanie programów wychowania przedszkolnego według...

Kelner staż

Cieśla szalunkowy

Szalowanie stropów żelbetowych, szalowanie ścian, słupów oraz stóp fundamentowych. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: