Praca: Operator maszyn ogrodniczych

Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim
Operator maszyn ogrodniczych
Miejsce pracy: Sarnowo
Numer: StPr/24/0444
OBOWIĄZKI:
pielęgnacja wyznaczonych terenów zieleni.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: organizacja pracy własnej
Uprawnienia: punktualność
Uprawnienia: zdolności manualne
Uprawnienia: komunikatywność

Wymagania inne:

Zdolność wykonywania poleceń

Miejsce pracy:

Sarnowo

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 510 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim

Operator maszyn i urządzeń przemysłowych

- Realizowanie produkcji opierając się o plany produkcyjne, - przenoszenie półproduktów / produktów o wadze pow. 20kg-Odczyt dokumentacji technicznej i wykonywanie czynności zgodnie z dokumentacją- Dbanie o powierzony sprzęt oraz narzędzia- Zgłaszanie zdarzeń potencjalnie wypadkowych...

Operator maszyn introligatorskich

OBSŁUGA MASZYN INTROLIGATORSKICH WSZYSTKICH TYPÓW, PRZEZNACZONYCH DO WYKONYWANIA OPRAWY TWARDEJ ZŁOŻONEJ I PROSTEJ ORAZ OPRAW ŁĄCZONYCH BEZSZWOWO. SPRAWDZANIE MECHANIZMÓW MASZYN I URZĄDZEŃ INTROLIGATORSKICH, OBSŁUGIWANIE KRAJARKI DO CIĘCIA ARKUSZY, OKŁADEK, PASKÓW WZMACNIAJĄCYCH, DO...

Operator maszyn stolarskich

Obsługa maszyn stolarskich-wiertarkaJedna zmiana 7-15Oferta pracy w ramach DIWSP dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w PUP Elbląg Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne:

Kelner staż

W/G PROGRAMU STAŻU Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Nauczyciel przedszkola będzie realizował zadania opiekuńczo-wychowawcze i dydaktyczne dzieci w wieku od 2,5-5 lat. Zadania zawodowe to głównie:- kształtowanie u dzieci podstawowych umiejętności określonych w minimum programowym;- realizowanie programów wychowania przedszkolnego według...

Kelner staż

Cieśla szalunkowy

Szalowanie stropów żelbetowych, szalowanie ścian, słupów oraz stóp fundamentowych. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: