Praca: Psycholog

Powiatowy Urząd Pracy w Lwówku Śląskim
Psycholog
Miejsce pracy: Lwówek Śląski
Numer: StPr/24/0341
OBOWIĄZKI:
prowadzenie obserwacji i działań diagnostycznychdotyczących dzieci; organizowanie, udzielanie form wsparcia psychologicznego dla dzieci i rodziców
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Lwówek Śląski

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 150 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lwówku Śląskim

Psycholog

Praca z dziećmi Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: Psychologia Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne Wymagania inne:

Psycholog

praca z dziećmi, konsultacje z rodzicami Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: psychologia Wymagania inne:

Psycholog (staż)

osoby zarejestrowane w PUP Zabrze Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: psychologia Wymagania inne:

Operator wózka widłowego

Zakres obowiązków: Obsługa wózka widłowego w magazynie niskiego składowania, w tym załadunek i rozładunek towarów Wymagane aktualne uprawnienia UDT

Pracownik ochrony

W zależności od posterunku ochrony, zakres obowiązków: Obsługa portierni. Wydawanie kluczy. Informowanie interesantów. Obsługa bramy wjazdowej - rampy. Zamykanie bram, drzwi, okien. Kontrola systemu alarmowego i p.poż. Kontrola obiektu i terenu przez cykliczne obchody. Prowadzenie książki...