Praca: Pracownik ogólnobudowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Lubaniu
Pracownik ogólnobudowlany
Miejsce pracy: Zaręba
Numer: StPr/24/0370
OBOWIĄZKI:
Prace wykończeniowe, brukarskie, instalacyjne
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Brak wymagań

Miejsce pracy:

Zaręba

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 40 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lubaniu

Prace ogólnobudowlane - pomoc przy pracach ciesielskich i zbrojarskich, Prace porządkowe na placu budowy, Prace kosmetyczne – szlifowanie, szpachlowanie, malowanie. Doświadczenie w pracy na budowie, Chęci do pracy i zaangażowanie, Zdolność do pracy na wysokościach.

prace ogólnobudowlane Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

Prace ogólnobudowlane. Docieplanie budynków. Malowanie, tynkowanie. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: - doświadczenie w branży budowlanej,- okres zatrudnienia od zaraz do 31.03.2025,

Operator wózka widłowego

Zakres obowiązków: Obsługa wózka widłowego w magazynie niskiego składowania, w tym załadunek i rozładunek towarów Wymagane aktualne uprawnienia UDT

Pracownik ochrony

W zależności od posterunku ochrony, zakres obowiązków: Obsługa portierni. Wydawanie kluczy. Informowanie interesantów. Obsługa bramy wjazdowej - rampy. Zamykanie bram, drzwi, okien. Kontrola systemu alarmowego i p.poż. Kontrola obiektu i terenu przez cykliczne obchody. Prowadzenie książki...