Praca: Pracownik w firmie produkującej oświetlenie

Pracownik w firmie produkującej oświetlenie
Miejsce pracy: Pabianice

Jeśli posiadasz zdolności techniczne, lubisz majsterkować i masz "smykałkę" do napraw lub masz doświadczenia w pracy na magazynie i uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych UDT - mamy dla Ciebie pracę.

Aktualnie poszukujemy osób do pracy przy obsłudze maszyn oraz prac magazynowych.

Umowa o pracę zawierana jest bezpośrednio z klientem:
  • wynagrodzenie w wysokości 4300 – 6700 brutto w zależności od doświadczenia (wraz z premiami i dodatkami);
  • oczekujemy dyspozycyjności do pracy w systemie 4-brygadowym lub 3-zmianowym (5-13, 13-21 i 21-5) oraz umiejętności posługiwania się narzędziami produkcyjnymi.
Oferujemy:
  • bezpłatną prywatną opiekę medyczną;
  • elastyczność zmian - Ty decydujesz czy chcesz pracować w systemie 3-zmianowym lub 4-brygadowym;
  • dodatek w wysokości 20% za pracę w systemie 4-brygadowym;
  • nagrody dla pracowników - za swoje zaangażowanie i pomysły ulepszające pracę możesz otrzymać nagrody;
  • program poleceń pracowniczych do 2000 zł za jedną poleconą osobę;
  • dofinansowanie do posiłków na stołówce pracowniczej;
  • kartę multisport z dofinansowaniem 50% przez pracodawcę;
  • szansę rozwoju zawodowego poprzez szeroki pakiet szkoleń;
  • możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz!

Magazynier z uprawnieniami UDT (m/k)

Opis stanowiska: przyjmowanie do magazynu surowców, materiałów, towarów i wyrobów gotowych, przygotowywanie wysyłek, załadunek spakowanych wyrobów gotowych, wydawanie komponentów na produkcję. Wymagania: uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT , sumienność, systematyczność,...

Operator wózka widłowego UDT wysoki skład

Załadunek rozładunek tirów Rozmieszczanie i kompletowanie palet Zbiór zamówień Rozmieszczanie towarów Praca ze scanerem Dyspozycyjność do pracy w systemie 2 zmian Aktualne uprawnienia UDT kategoria WJO I Mile widziane doświadczenie Gotowość przestrzegania zasad BHP

Jeśli posiadasz zdolności techniczne, lubisz majsterkować i masz "smykałkę" do napraw lub masz doświadczenia w pracy na magazynie i uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych UDT - mamy dla Ciebie pracę. Aktualnie poszukujemy osób do pracy przy obsłudze maszyn oraz prac magazynowych.

Projektant / Kosztorysant instalacji HVAC

Przygotowywanie kosztorysu instalacji grzewczych, glikolowych instalacji chłodniczych, klimatyzacyjnych, wentylacyjnych wraz infrastrukturą współtowarzyszącą na podstawie opracowanej koncepcji instalacji lub projektu zewnętrznego w programie Microsoft Excel (firma nie opracowuje kosztorysów...

Pomocnik budowlany

Doświadczenie na podobnym stanowisku Prawo jazdy kat. B, mile widziane BE Umiejętność pracy w zespole Motywacja Mile widziane doświadczenie w pracy za granica

Brukarz / Pracownik budowlany

Inwentaryzator

Inwentaryzacje są przeprowadzane na terenie Polski Opis stanowiska: Praca przy inwentaryzacjach w sklepach detalicznych na terenie całej Polski Liczenie towarów za pomocą skanera Oferujemy: 35 zł brutto za godzinę + dieta 45 zł (za każdy przepracowany dzień) Transport do miejsca pracy na...