Praca: Glazurnik

Powiatowy Urząd Pracy w Czarnkowie
Glazurnik
Miejsce pracy: Trzcianka
Numer: StPr/24/0547
OBOWIĄZKI:
wg. programu stażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

pracodawca nie ma wymagań tylko checi do pracy

Miejsce pracy:

Trzcianka

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Czarnkowie

Glazurnik / Szpachlarz / Malarz

układanie płytek ściennych układanie płytek podłogowych szpachlowanie, malowanie roboty wykończeniowe doświadczenie w pracach wykończeniowych mieszkań możliwość przyuczenie do zawodu

Glazurnik

wg. programu stażu Wymagania inne: pracodawca nie ma wymagań tylko checi do pracy

Glazurnik

Układanie płytek, glazury i terakoty. Wymagania inne: mile widziane doświadczenie zawodowe w zawodzie glazurnika lub umiejętność ukladania płytek

Projektant / Kosztorysant instalacji HVAC

Przygotowywanie kosztorysu instalacji grzewczych, glikolowych instalacji chłodniczych, klimatyzacyjnych, wentylacyjnych wraz infrastrukturą współtowarzyszącą na podstawie opracowanej koncepcji instalacji lub projektu zewnętrznego w programie Microsoft Excel (firma nie opracowuje kosztorysów...

Pomocnik budowlany

Doświadczenie na podobnym stanowisku Prawo jazdy kat. B, mile widziane BE Umiejętność pracy w zespole Motywacja Mile widziane doświadczenie w pracy za granica

Brukarz / Pracownik budowlany

Inwentaryzator

Inwentaryzacje są przeprowadzane na terenie Polski Opis stanowiska: Praca przy inwentaryzacjach w sklepach detalicznych na terenie całej Polski Liczenie towarów za pomocą skanera Oferujemy: 35 zł brutto za godzinę + dieta 45 zł (za każdy przepracowany dzień) Transport do miejsca pracy na...