Praca: Referent do spraw archiwizacji

Powiatowy Urząd Pracy w Górze
Referent do spraw archiwizacji
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/24/0429
OBOWIĄZKI:
Przyjmowanie uporządkowanych materiałów archiwalnych i dokumentacji niearchiwalnej od poszczególnych komórek organizacyjnych, wykonywanie czynności kancelaryjno-biurowych w zakresie archiwum zakładowego,
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

okres odbywania stażu: 04.11.2024-30.04.2025godziny odbywania stażu: 07.30-15.30miejsce odbywania stażu: ul. Armii Polskiej 8, 56-200 Góra

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Górze

Młodszy referent - staż

Prace administracyjno-biurowe. Obsługa sprzętu komputerowego.Wykształcenie średnie lub wyższe.Obsługa komputera. Wymagania inne:

Referent

wg zawodu Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne:

Trener Personalny

Forma zatrudnienia: umowa zlecenie lub kontrakt gospodarczy (przy indywidualnej działalności gospodarczej) Wymagane doświadczenie: wykształcenie kierunkowe lub ukończony kurs instruktora ćwiczeń siłowych lub trenera personalnego; zaświadczenie o niekaralności Tryb pracy: dostosowany do...

News Analyst with Russian

What we do At Cognizant, we are dedicated to helping the worlds leading companies build stronger businesses — helping them go from doing digital to being digital. In Poland, our offices are located in Gdansk, Wroclaw, and Kraków. With the capacity to support various clients, we offer a world of...

Monter

Montaż - praca przy linii Kontrola jakości Przygotowanie materiałów do produkcji Raportowanie wyników pracy Nie wymagamy doświadczenia Umiejętność obsługi podstawowych narzędzi pomiarowym i manualnych

Pielęgniarka / Pielęgniarz do opieki domowej z j. niemieckim B2

Zadania: pomoc w codziennej higienie osobistej i monitorowanie stanu zdrowia pacjentów, pomoc w mobilizacji, ciągłe monitorowanie stanu zdrowia pacjentów, dokumentacja środków opieki i danych medycznych, obsługa sprzętu diagnostycznego oraz wykonywanie zastrzyków i opatrywanie ran,...