Praca: Pracownik utrzymania czystości

Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie
Pracownik utrzymania czystości
Miejsce pracy: Cieszyn
Numer: StPr/24/0957
OBOWIĄZKI:
sprzątanie pomieszczeń sklepowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Cieszyn

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie

Sprzątaczka

utrzymanie czystości Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Wymagania inne: godziny pracy 13:00-21:00dobórFP

Sprzątaczka

SPRZĄTANIE W SZKOLE Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

Sprzątaczka (osoba sprzątająca siłownię)

utrzymanie w czystości siłowni, maszyn, sali fitness i sanitariatów (szatnie, łazienki).Praca na umowę zlecenie, 80 godzin pracy w miesiącu, praca w godzinach: poniedziałek-piątek 22.30-3.30, sobota 19.30-0.30, niedziela 17.30-22.30. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne...

Specjalista ds. bhp

na czas określony Biuro Bezpieczeństwa i Higieny Pracy

Ekspert ds. rozwoju aplikacji zakupowych

na czas określony Biuro Rozwoju Aplikacji Zakupowych

Doradca klienta indywidualnego

na czas określony PKO Bank Polski SA Oddział 1 w Świdniku

Collateral manager

umowa na zastępstwo Departament Produktów Skarbowych