Praca: Operator piły formatowej

Powiatowy Urząd Pracy w Sławnie
Operator piły formatowej
Miejsce pracy: Darłowo
Numer: StPr/24/0832
OBOWIĄZKI:
FP
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Darłowo

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sławnie

Ustawiacz procesu wtrysku

obsługa wtryskarek, demontaż, montaż oraz uruchomienie form wtryskowych, nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu formowania wyrobów z tworzyw sztucznych, prawidłowe pakowanie wyrobu, prowadzenie zapisów stanowiskowych wg instrukcji, kontrola jakości gotowych elementów, bieżąca...

Operator ładowarki

Operator ładowarki (gmina Suwałki). Wymagania konieczne: Zawód: Operator ładowarki (wymagany staż - lata: 2) Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: Wymagane doświadczenie zawodowe od 1 do 2 lat.Uprawnienia na operatora ładowarki kl. II.

Operator przenośników taśmowych

Układanie płyty na podajnikach, usuwanie podkładów, przesuwanie elementów. Wymagania konieczne: Zawód: Operator przenośników taśmowych Wymagania inne:

Specjalista ds. bhp

na czas określony Biuro Bezpieczeństwa i Higieny Pracy

Ekspert ds. rozwoju aplikacji zakupowych

na czas określony Biuro Rozwoju Aplikacji Zakupowych

Doradca klienta indywidualnego

na czas określony PKO Bank Polski SA Oddział 1 w Świdniku

Collateral manager

umowa na zastępstwo Departament Produktów Skarbowych