Praca: Pomocnik stolarza

Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim
Pomocnik stolarza
Miejsce pracy: Złocieniec
Numer: StPr/24/0657
OBOWIĄZKI:
Produkcja mebli kuchennych, wymiarowanie formatek na meble, docinanie formatek z płyty meblowej na wymiar, wstępne złożenie i montaż u klienta
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Złocieniec

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 950 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim

Prace pomocnicze przy maszynie. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: Chęć do pracy

Zbijanie prostych elemntów z drewna i materiałów drewnopodobnych, różnego rodzaju mebli,utrzymanie w należytym stanie stanowiska pracy oraz narzędzi urządzeń stolarskich. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne:

Stolarz meblowy

Obróbka drewna, wykonywanie elementów potrzebnych do złożenia mebli kuchennych, pokojowych itp. Wymagania inne:

Specjalista ds. bhp

na czas określony Biuro Bezpieczeństwa i Higieny Pracy

Ekspert ds. rozwoju aplikacji zakupowych

na czas określony Biuro Rozwoju Aplikacji Zakupowych

Doradca klienta indywidualnego

na czas określony PKO Bank Polski SA Oddział 1 w Świdniku

Collateral manager

umowa na zastępstwo Departament Produktów Skarbowych