Praca: Księgowy

Powiatowy Urząd Pracy w Zamościu
Księgowy
Miejsce pracy: Zamość
Numer: StPr/24/2359
OBOWIĄZKI:
Wprowadzenie dokumentów do systemu, dekretowanie dokumentów, kontakt z klientem, wyliczanie podatku dochodowego.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Uprawnienia: księgowość z obsługą komputera
Uprawnienia: komunikatywność

Wymagania inne:

Doświadczenie zawodowe mile widziane.

Miejsce pracy:

Zamość

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zamościu

Księgowy

prowadzenie księgowości firm Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne Wymagania inne:

Księgowa

Wprowadzanie do programu komputerowego dokumentów klientów, miesięczne wyliczanie zaliczek na podatek dochodowy, wyliczanie podatku VAT, wysyłanie do urzędów skarbowych ewidencji JPK, JPK_V7M. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Wymagania inne: Wykształcenie średnie,...

Podreferendarz

Warunki pracy Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań: Praca przy komputerze. Praca pod presją czasu. Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy: - praca w budynku przy ul. Krucza 36/Wspólna 6, - miejsce pracy: III p., - budynek...

Specjalista ds. bhp

na czas określony Biuro Bezpieczeństwa i Higieny Pracy

Ekspert ds. rozwoju aplikacji zakupowych

na czas określony Biuro Rozwoju Aplikacji Zakupowych

Doradca klienta indywidualnego

na czas określony PKO Bank Polski SA Oddział 1 w Świdniku

Collateral manager

umowa na zastępstwo Departament Produktów Skarbowych