Praca: Murarz

Powiatowy Urząd Pracy w Węgrowie
Murarz
Miejsce pracy: Węgrów
Numer: StPr/24/0550
OBOWIĄZKI:
Wznoszeniem ścian z cegieł, kamieni, elementów betonowych, gipsowych, ceramicznych i innych materiałów budowlanych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Język: rosyjski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : doświadczenie w pracy w zespole[Inne] : Prawie cały nasz zespół jest rosyjskojęzyczny, dlatego potrzebujemy osób, które władają językiem rosyjskim, nasza firmaobsługuje także głównie klientów rosyjskojęzycznych, gdyż takich osób jest obecnie w Polsce około 900 tysięcy

Miejsce pracy:

Węgrów

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 30,1 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Węgrowie

Murarz-zbrojarz

Wykonywanie prac budowlanych Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne:

Murarz-tynkarz

praca według stanowiska Wymagania konieczne: Zawód: Murarz-tynkarz* (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 3) Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wykształcenie: gimnazjalne Wykształcenie: średnie branżowe...

Murarz

tworzenie murów nośnych,odczytywanie rysunków technicznych,wykonywanie różnych robót pomocniczych,współpraca z innymi członkami zespołu,stawianie ścianek działowych,transport potrzebnych materiałów Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne:

Specjalista ds. bhp

na czas określony Biuro Bezpieczeństwa i Higieny Pracy

Ekspert ds. rozwoju aplikacji zakupowych

na czas określony Biuro Rozwoju Aplikacji Zakupowych

Doradca klienta indywidualnego

na czas określony PKO Bank Polski SA Oddział 1 w Świdniku

Collateral manager

umowa na zastępstwo Departament Produktów Skarbowych