Praca: Młodszy operator linii

Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Mazowieckim
Młodszy operator linii
Miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki
Numer: StPr/24/0585
OBOWIĄZKI:
przygotowanie stanowiska do wykonywania pracy, sprawdzenie ogólnego stanu maszyn; Zgłaszanie zapotrzebowania na surowiec i opakowania ; Sprawdzenie zgodności surowca do produkcji zgodnie z dokumentacją produkcyjną; Zasilanie maszyn w surowce zgodnie z dokumentacją asortymentową Wprowadzenie danych do panelu sterującego, zgodnie z dokumentacją produkcyjną i wytwarzanie produktów zgodnie ze specyfikacją i wzorcem; Bieżąca obsługa maszyn produkcyjnych i urządzeń; Utrzymanie wymaganej jakości wyrobu w trakcie procesu produkcyjnego i bieżące prowadzenie kontroli jakości, Eksploatacja maszyn, urządzeń i innych powierzonych materiałów; Prowadzenie raportów produkcyjnych i/lub kart kontroli jakości; Usuwanie drobnych usterek, zgłaszanie awarii; Czyszczenie i konserwacja maszyn, inne zadnia
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Nowy Dwór Mazowiecki

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Mazowieckim

Operator produkcji

Obsługa linii produkcyjnej, dokonywanie manualnych poprawek w produkowanych wyrobów – gratowanie, obcinanie itp., obsługa urządzeń pomocniczych, wypełnianie raportów z wykonanej pracy, porządkowanie i sprzątanie pomieszczeń produkcyjnych. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe...

Operator linii produkcyjnej

PRACA PRZY LINII PRODUKCYJNEJ Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: praca na III zmiany:(I zmiana 07.00-15, II zmiana 15.00-23.00,III zmiana 23.00-07.00),będzie przeprowadzony test zdolności manualnej,wynagrodzenie 4300 zł brutto miesięcznie plus...

Obsługa linii produkcyjnej z konieczną komunikacją w języku ukraińskim w stopniu B2. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Język: ukraiński, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany Wymagania inne:...

Specjalista ds. bhp

na czas określony Biuro Bezpieczeństwa i Higieny Pracy

Ekspert ds. rozwoju aplikacji zakupowych

na czas określony Biuro Rozwoju Aplikacji Zakupowych

Doradca klienta indywidualnego

na czas określony PKO Bank Polski SA Oddział 1 w Świdniku

Collateral manager

umowa na zastępstwo Departament Produktów Skarbowych