Praca: Kucharz

Powiatowy Urząd Pracy w Bolesławcu
Kucharz
Miejsce pracy: Bolesławiec
Numer: StPr/22/1337
OBOWIĄZKI:
szef kuchni
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, gastronomiczne

Wymagania inne:

wykształcenie zawodowe kucharz, staż pracy 1 rok jako kucharz

Miejsce pracy:

Bolesławiec

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bolesławcu

Kucharz kuchni orientalnej

PRZYGOTOWYWANIE POTRAW WEDŁUG ORYGINALNYCH RECEPTUR KUCHNI ORIENTALNEJ. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: [Umiejętność 2] : ZNAJOMOŚĆ WYKORZYSTYWANYCH PRZYPRAW[Umiejętność 1] : ZNAJOMOŚĆ ORYGINALNYCH RECEPTUR KUCHNI ORIENTALNEJ

Kucharz małej gastronomii

Wykonywanie i przygotowywanie potraw.Umowa o pracę na czas określony - 4 m-ce, zatrudnienie od zaraz, jedna zmiana w godz. 11:00 - 19:00. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Wykształcenie: średnie branżowe Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Uprawnienia: Prawo jazdy...

Kucharz

Przygotowywanie potraw kuchni orientalnej według oryginalnych receptur, kontakt telefoniczny i mailowy z zagranicznymi sprzedawcami produktów kuchni Indyjskiej. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze branżowe Język: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie -...

Specjalista ds. bhp

na czas określony Biuro Bezpieczeństwa i Higieny Pracy

Ekspert ds. rozwoju aplikacji zakupowych

na czas określony Biuro Rozwoju Aplikacji Zakupowych

Doradca klienta indywidualnego

na czas określony PKO Bank Polski SA Oddział 1 w Świdniku

Collateral manager

umowa na zastępstwo Departament Produktów Skarbowych