Praca: Pracownik produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie
Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Siemianowice Śląskie
Numer: StPr/24/0884
OBOWIĄZKI:
- obsługa maszyn i urządzeń;- zapewnienie przepływu materiałowego (logistyka pojemników na produkcji);- kontrola wizualna komponentów;- wprowadzanie zleceń do SAP;- zachowanie czystości obszaru produkcyjnego;- prowadzenie dokumentacji zgodnie z obowiązującymi standartami.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: gotowość do pracy w systemie 4-ro brygadowym
Uprawnienia: doświadczenie w branży produkcyjnej, lub na podobnym stanowisku

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Siemianowice Śląskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 do 5 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie

- Wytwarzanie produktów, sprawozdanie stanu technicznego linii produkcyjnej, kontrolowanie jakości wytwarzanych wyrobów.- Miejsce wykonywania pracy: Siedziba Firmy Katowice + teren całej Polski według zleceń.- Praca na trzy zmiany w godzinach: 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00. Wymagania...

UKŁADANIE KARTONÓW NA PALETY, umiejętność rozróżniania kartonów pod względem rodzaju i gramatury. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Uprawnienia: samodzielność Uprawnienia: dyspozycyjność Wymagania inne: [Umiejętność 1] : SKRUPULATNOŚĆ

Obsługa maszyn i urządzeń pralniczych, odbiór i kontrola asortymentów, prowadzenie podstawowej dokumentacji produkcyjnej. Wymagania konieczne: Wykształcenie: gimnazjalne Wymagania inne:

Specjalista ds. bhp

na czas określony Biuro Bezpieczeństwa i Higieny Pracy

Ekspert ds. rozwoju aplikacji zakupowych

na czas określony Biuro Rozwoju Aplikacji Zakupowych

Doradca klienta indywidualnego

na czas określony PKO Bank Polski SA Oddział 1 w Świdniku

Collateral manager

umowa na zastępstwo Departament Produktów Skarbowych