Praca: Spawacz

Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Tomyślu
Spawacz
Miejsce pracy: Zbąszyń
Numer: StPr/24/0423
OBOWIĄZKI:
Łączenie części i elementów konstrukcyjnych ze stali.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: Uprawnienia do spawania metodą MIG
Uprawnienia: Uprawnienia do spawania metodą MAG

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Zbąszyń

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Tomyślu

Spawacz

spawanie różnych elementów konstrukcyjnych, kontrola stanu technicznego urządzeń oraz maszyn Wymagania konieczne: Uprawnienia: Uprawnienia do spawania metodą MAG Uprawnienia: zdolności manualne Wymagania inne: wykształcenie zawodowe mile widziane, mile widziany kierunek spawalniczy, mile...

Spawacz

sczepianie i spawanie konstrukcji stalowych, ewidencjonowanie swojej pracy w dokumentacji technicznej, wykonywanie prac zgodnie z obowiązującymi standardami spółki.Praca na 3 zmiany (6.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-6.00). Wymagania konieczne: Zawód: Spawacz (wymagany staż - lata: 1)...

Spawacz

Obsługa spawarki TIG Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: Uprawnienia do spawania metodą TIG Wymagania inne:

Specjalista ds. bhp

na czas określony Biuro Bezpieczeństwa i Higieny Pracy

Ekspert ds. rozwoju aplikacji zakupowych

na czas określony Biuro Rozwoju Aplikacji Zakupowych

Doradca klienta indywidualnego

na czas określony PKO Bank Polski SA Oddział 1 w Świdniku

Collateral manager

umowa na zastępstwo Departament Produktów Skarbowych