Praca: Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Gryficach
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Rewal
Numer: StPr/24/0897
OBOWIĄZKI:
praca w kuchni
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Rewal

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gryficach

- prace pomocnicze przy produkcji wyrobów garmażeryjnych- obróbka wstępna warzyw (obieranie)- obróbka termiczna mięs (smażenie) Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: książeczka sanepidowska

Wykonywanie wszelkich czynności zwianych z przygotowaniem posiłków przy zachowaniu nienagannej czystości, utrzymanie we wzorowej czystości i porządku pomieszczeń kuchennych i zaplecza kuchennego, dbanie według obowiązujących wskazań i wymogów , zmywanie naczyń kuchennych Wymagania...

Wykonywanie pracy na stanowisku Pomoc kuchenna i rozwożenie pizzy. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia: prawo jazdy B Wymagania inne:

Specjalista ds. bhp

na czas określony Biuro Bezpieczeństwa i Higieny Pracy

Ekspert ds. rozwoju aplikacji zakupowych

na czas określony Biuro Rozwoju Aplikacji Zakupowych

Doradca klienta indywidualnego

na czas określony PKO Bank Polski SA Oddział 1 w Świdniku

Collateral manager

umowa na zastępstwo Departament Produktów Skarbowych