Praca: Pracownik porządkowy-ogólnobudowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Goleniowie
Pracownik porządkowy-ogólnobudowlany
Miejsce pracy: Nowogard
Numer: StPr/24/0632
OBOWIĄZKI:
prace porządkowe i ogólnobudowlane na terenie
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Nowogard

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Goleniowie

Pracownik utrzymania czystości

Twoje główne zadania: Utrzymywanie porządku na hali magazynowej. Segregacja i składanie opakowań. Wykonywanie zadań zleconych przez zarząd. Oczekujemy od Ciebie: Rzetelność i zaangażowanie. Dobra organizacja pracy. Mile widziane badania sanitarno-epidemiologiczne.

Woźny

• LOKALIZOWANIE USTEREK I ICH USUWANIE,• DOKONYWANIE PRZEGLĄDÓW POMIESZCZEŃ,• BIEŻĄCE PRACE ZWIĄZANE Z DBAŁOŚCIĄ O STAN TECHNICZNY URZADZEŃGODZINY PRACY: 06.30-14.30, 12.00-20.00 Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: UMIEJĘTNOŚCI: PRAKTYCZNA...

Woźna

Zgodnie z programem stażu. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

Technik obiektu

Twój zakres obowiązków prace mające na celu utrzymanie budynku w należytej sprawności technicznej wykonywanie przeglądów technicznych, konserwacja oraz naprawa instalacji i urządzeń drobne prace ogólnobudowlane utrzymanie ciągłości pracy urządzeń elektrycznych, chłodniczych,...

Specjalista ds. Obsługi Pacjenta

Opieka nad pacjentem w placówce: Weryfikacja tożsamości pacjentów i zarządzanie wizytami w systemie Rejestracja wizyt Zbieranie deklaracji, dokumentacji medycznej oraz upoważnień pacjentów Wsparcie pacjentów w aplikacji: Pomoc w instalacji i obsłudze aplikacji Informowanie o...

Kierowca CE + HDS

Główne obowiązki Przewóz surowca drzewnego Krótkie trasy krajowe do 200 km w jedną stronę z codziennym powrotem do domu (system 2-zmianowy) Oczekujemy Prawo jazdy kat. C+E Doświadczenia w prowadzeniu samochodów ciężarowych Uprawnienia UDT na HDS