Praca: Kucharz

Kucharz
Miejsce pracy: Siedlce

Browar Restauracyjny Brofaktura w Siedlcach, ul. Armii Krajowej 5 - zaprasza do współpracy - Kucharzy (kuchnia gorąca/kuchnia zimna)

Główne zadania:
  • przygotowywanie potraw zgodnie z recepturą i standardami
  • realizacja przydzielonych zadań w kuchni
  • efektywna współpraca z Szefem Kuchni i pozostałym zespołem Restauracji
  • przestrzeganie wszelkich procedur pracy w kuchni oraz dbałość o jak najwyższą jakość produktów
Wymagania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok
  • aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • zamiłowanie do gotowania, pasja w rozwijaniu umiejętności kulinarnych
  • umiejętność współpracy w zespole
  • dobra organizacja pracy, gotowość podjęcia pracy w trybie zmianowym
  • zaangażowanie i odpowiedzialność
Oferujemy:
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • umowę o pracę i wynagrodzenie zawsze na czas
  • atrakcyjne warunki finansowe i możliwości rozwoju
  • prywatną opiekę medyczną dla Pracowników i ich rodzin
  • ubezpieczenie na życie

Kucharz

Oferujemy: Wynagrodzenie 32 zł brutto/h. Bezpłatny transport. Zakres obowiązków: Gotowanie i podgrzewanie posiłków.

Kucharz

wg zakresu czynności Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: ! książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych Wymagania inne:

Kucharz

przygotowywanie posiłków dla gości gospodarstwa agroturystycznego Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, gastronomiczne Wykształcenie: średnie zawodowe, gastronomiczne Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych Wymagania inne: mile widziany...

Projektant / Kosztorysant instalacji HVAC

Przygotowywanie kosztorysu instalacji grzewczych, glikolowych instalacji chłodniczych, klimatyzacyjnych, wentylacyjnych wraz infrastrukturą współtowarzyszącą na podstawie opracowanej koncepcji instalacji lub projektu zewnętrznego w programie Microsoft Excel (firma nie opracowuje kosztorysów...

FP&A Analyst with Spanish

What the day will look like Dive into month-end processes, data crunching, consolidate results and provide meaningful insights to business managers Assist in the production of the monthly revenue and cost forecast and annual budgeting process Support preparation of revenue and cost...

Pomocnik budowlany

Doświadczenie na podobnym stanowisku Prawo jazdy kat. B, mile widziane BE Umiejętność pracy w zespole Motywacja Mile widziane doświadczenie w pracy za granica

Brukarz / Pracownik budowlany