Praca: Specjalista do spraw marketingu

Powiatowy Urząd Pracy w Ropczycach
Specjalista do spraw marketingu
Miejsce pracy: Ropczyce
Numer: StPr/24/0891
OBOWIĄZKI:
zgodnie z ustalonym programem stażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Wykształcenie: średnie branżowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Ropczyce

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ropczycach

Specjalista do spraw marketingu i handlu

- dbanie o estetykę ekspozycji i czystości, tworzenie wystaw zgodnych z tendami, aby przyciągać jak największą rzeszę klientów oraz kreować wizerunek na wysokim poziomie,-poprawa sprzedaży i analizowanie potrzeb klientów,- przygotowanie atrakcyjnych ofert reklamowych robiąc zdjęcia...

wg programu stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Wymagania inne:

Specjalista / Specjalistka ds. promocji i marketingu

tworzenie i realizacja strategii marketingowych; opracowywanie i wdrażanie kampanii promocyjnych; zarządzanie mediami społecznościowymi; tworzenie treści marketingowych; przygotowywanie zestawień, analiz, raportów i prezentacji z realizacji kampanii marketingowych; współpraca z klubami i...

Kelner staż

W/G PROGRAMU STAŻU Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Nauczyciel przedszkola będzie realizował zadania opiekuńczo-wychowawcze i dydaktyczne dzieci w wieku od 2,5-5 lat. Zadania zawodowe to głównie:- kształtowanie u dzieci podstawowych umiejętności określonych w minimum programowym;- realizowanie programów wychowania przedszkolnego według...

Kelner staż

Cieśla szalunkowy

Szalowanie stropów żelbetowych, szalowanie ścian, słupów oraz stóp fundamentowych. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: