Praca: Pokojowa

Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie
Pokojowa
Miejsce pracy: Siemionki
Numer: StPr/24/0818
OBOWIĄZKI:
Praca związana z w/w stanowiskiem
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Siemionki

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 150 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie

Pokojowa

utrzymywanie czystości Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: doświadczenie na stanowisku kucharza

Pokojówka

Sprzątanie pokojów hotelowych z należytą starannością Zmiana pościeli Wymiana produktów w pokoju Punktualność Brak uzależnień Dla obcokrajowców karta pobytu/pozwolenie na pracę Komunikatywny język Polski

Pokojówka

Technik serwisu

Miejsce pracy: RADWAG – oddział w Warszawie, ul. Białołęcka 218A Zakres obowiązków: naprawa wag laboratoryjnych, naprawa wag przemysłowych. Wymagania: wykształcenie minimum średnie – kierunki techniczne lub ścisłe, preferowane wyższe techniczne, umiejętność czytania schematów...

Administrator mq (z/os)

okres próbny ADMINISTRATOR MQ (z/OS)

Doradca klienta zamożnego

na czas określony

Administrator sieci mainframe (z/os)

na czas określony IT