Praca: Asystent do spraw księgowości

Powiatowy Urząd Pracy w Pile
Asystent do spraw księgowości
Miejsce pracy: Piła
Numer: StPr/24/1123
OBOWIĄZKI:
Segregowanie dokumentów księgowych, sprawdzanie dokumentów pod względem formalno-rachunkowym, wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego, kompletowanie i numerowanie dowodów księgowych, przygotowywanie korespondencji urząd, bank, kontrahent, przygotowywanie zestawień finansowych na podstawie zapisów księgowych, archiwizowanie dowodów księgowych, organizowanie stanowiska pracy z uwzględnieniem zasad BHP i ppoż, ochrony środowiska, ergonomii.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Wykształcenie: średnie zawodowe
Wykształcenie: średnie branżowe

Wymagania inne:

wykształcenie średnie

Miejsce pracy:

Piła

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pile

wg. stanowiska Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne Wymagania inne:

segregowanie dokumentów pod względem rodzaju,wypełnianie formularzy podatkowych i sporządzanie zestawień finansowych,przygotowywanie dowodów księgowych do dok. korygujących,przygotowywanie dokumentów do zapłaty za dostawy i usługi,archiwizowanie dowodów księgowych,prace...

Technik serwisu

Miejsce pracy: RADWAG – oddział w Warszawie, ul. Białołęcka 218A Zakres obowiązków: naprawa wag laboratoryjnych, naprawa wag przemysłowych. Wymagania: wykształcenie minimum średnie – kierunki techniczne lub ścisłe, preferowane wyższe techniczne, umiejętność czytania schematów...

Administrator mq (z/os)

okres próbny ADMINISTRATOR MQ (z/OS)

Doradca klienta zamożnego

na czas określony

Administrator sieci mainframe (z/os)

na czas określony IT