Praca: Palacz pieców zwykłych

Powiatowy Urząd Pracy w Lipsku
Palacz pieców zwykłych
Miejsce pracy: Lipsko
Numer: StPr/24/0659
OBOWIĄZKI:
Załadunek i rozładunek opału, wywóz szlaki, utrzymywanie czystości w kotłowniach i osiedlach
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: kurs - palacz kotłów centralnego ogrzewania

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Lipsko

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lipsku

Pracownik przeprowadzkowy

obsługa maszyn do przeprowadzki Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

Zbieracz pieczarek

ZBIERANIE PIECZAREK DO KLATEK, PRACE ZLECONE NA PIECZARKARNI, ODBIÓR ZEBRANYCH GRZYBÓW, WAŻENIE TOWARÓW, METKOWANIE PRODUKTÓW, SORTOWANIE ASORTYMENTU ZGODNIE Z ZAMÓWIENIEM, CODZIENNA OBSŁUGA HAL PRODUKCYJNYCH Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Język:...

ZBIERANIE PIECZAREK DO KLATEK, PRACE ZLECONE W PIECZARKARNI, ODBIÓR ZEBRANYCH GRZYBÓW, WAŻENIE TOWARÓW, METKOWANIE PRODUKTÓW, SORTOWANIE ASORTYMENTU ZGODNIE Z ZAMÓWIENIEM, CODZIENNA OBSŁUGA HAL PRODUKCYJNYCH Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Język:...

Technik serwisu

Miejsce pracy: RADWAG – oddział w Warszawie, ul. Białołęcka 218A Zakres obowiązków: naprawa wag laboratoryjnych, naprawa wag przemysłowych. Wymagania: wykształcenie minimum średnie – kierunki techniczne lub ścisłe, preferowane wyższe techniczne, umiejętność czytania schematów...

Administrator mq (z/os)

okres próbny ADMINISTRATOR MQ (z/OS)

Doradca klienta zamożnego

na czas określony

Administrator sieci mainframe (z/os)

na czas określony IT