Praca: Technik telekomunikacji

Powiatowy Urząd Pracy w Kępnie
Technik telekomunikacji
Miejsce pracy: Kępno
Numer: StPr/24/0718
OBOWIĄZKI:
Obsługa klienta, podpisywanie umów z klientami, rozwiązywanie usterek sieci światłowodowej, pomiar reflektometrem. Umiejętność obsługi reflektometru.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: Obsługa komputera
Uprawnienia: Komunikatywność
Uprawnienia: Umiejętność obsługi urządzeń biurowych
Uprawnienia: Dobra organizacja pracy własnej

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Kępno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kępnie

Pracownik ds. radiołączności

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku: określanie standardów techniczno-eksploatacyjnych, wymagań technicznych w zakresie konstrukcji, budowy urządzeń/systemów radiołączności eksploatowanych w Spółce oraz wnioskowanie odstępstw od postanowień tych normatywów, opracowywanie oraz...

Obsługa klienta, podpisywanie umów z klientami, rozwiązywanie usterek sieci światłowodowej, pomiar reflektometrem. Umiejętność obsługi reflektometru. Wymagania konieczne: Uprawnienia: Obsługa komputera Uprawnienia: Komunikatywność Uprawnienia: Umiejętność obsługi urządzeń...

Technik serwisu

Miejsce pracy: RADWAG – oddział w Warszawie, ul. Białołęcka 218A Zakres obowiązków: naprawa wag laboratoryjnych, naprawa wag przemysłowych. Wymagania: wykształcenie minimum średnie – kierunki techniczne lub ścisłe, preferowane wyższe techniczne, umiejętność czytania schematów...

Administrator mq (z/os)

okres próbny ADMINISTRATOR MQ (z/OS)

Doradca klienta zamożnego

na czas określony

Administrator sieci mainframe (z/os)

na czas określony IT