Praca: Pomocniczy robotnik budowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Otwocku
Pomocniczy robotnik budowlany
Miejsce pracy: Otwock
Numer: StPr/24/0747
OBOWIĄZKI:
malowanie, murowanie, robienie zaprawy, donoszenie materiałów budowlanych, montowanie ścianek, usuwanie starej nawierzchni, układanie cegieł, itp
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Umiejętność słuchania poleceń, chęci do pracy. Ogólna sprawność fizyczna, która ułatwia wykonywanie zadań.

Miejsce pracy:

Otwock

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 4 496 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Otwocku

Robotnik budowlany

ogólne prace budowlane, wykończeniowe i remontowe oraz rozbiórkowe Wymagania inne:

Proste prace związane z różnymi etapami budowy lub remontu:- wykonywanie prac pomocniczych;- ładowanie i rozładowanie materiałów budowlanych;- posługiwanie się prostymi narzędziami ręcznymi i elektronarzędziami;- malowanie, cięcie elementów drewnianych;- sprzątanie placu...

Pracownik ogólnobudowlany

wykonywanie termomodernizacji budynków mieszkalnych, wznoszenie budynków mieszkalnych Wymagania konieczne: Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Wymagania inne: osoba do 30 r.ż., wykształcenie średnie, zawodowe, podstawowe, prawo jazdy kat. B

Technik serwisu

Miejsce pracy: RADWAG – oddział w Warszawie, ul. Białołęcka 218A Zakres obowiązków: naprawa wag laboratoryjnych, naprawa wag przemysłowych. Wymagania: wykształcenie minimum średnie – kierunki techniczne lub ścisłe, preferowane wyższe techniczne, umiejętność czytania schematów...

Administrator mq (z/os)

okres próbny ADMINISTRATOR MQ (z/OS)

Doradca klienta zamożnego

na czas określony

Administrator sieci mainframe (z/os)

na czas określony IT