Praca: Mechanik-monter maszyn i urządzeń

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Mechanik-monter maszyn i urządzeń
Miejsce pracy: Gliwice
Numer: StPr/24/1871
OBOWIĄZKI:
Montaż elementów konstrukcyjnych na podstawie przekazanej dokumentacji projektowej oraz wykonanie wszelkich niezbędnych prac towarzyszących. Obsługa i konserwacja maszyn i urządzeń.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

[Inne] : Miejsce wykonywania pracy: Gliwice 44-105, ul. Obrońców Pokoju 11 oraz teren kraju wg zleceń.

Miejsce pracy:

Gliwice

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 4 496 do 4 496 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

Mechanik samochodów osobowych

Wykonywanie pracy na stanowisku Mechanik samochodów osobowych Wymagania inne:

Mechanik maszyn w tartaku /operator maszyn

Utrzymanie maszyn w pełnej sprawności poprzez naprawę i konserwację Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne Wymagania inne: -mile widziane wykształcenie techniczne: mechanik maszyn, elektryk-6 miesięcy doświadczenia w obsłudze maszyn

Mechanik samochodów ciężarowych

Obsługa i naprawa samochodów ciężarowych. Wymagania konieczne: Wykształcenie: gimnazjalne Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Uprawnienia: znajomość zagadnień mechaniki i elektryki samochodowej Wymagania inne:

Pielęgniarka / Pielęgniarz

Praca w Centrum Medycznym LUX MED znajdującym się przy ul. Wita Stwosza 1 w Pruszczu Gdańskim. My zadbamy o: stabilne i bezpieczne zatrudnienie w największej grupie medycznej w Polsce; rynkowe wynagrodzenie oraz możliwość uzyskania premii kwartalnej; różnorodne formy zatrudnienia; pracę w...

Doradca klienta indywidualnego

na czas określony

Doradca bankowości hipotecznej

Operator zautomatyzowanej linii produkcyjnej

obsługa linii produkcyjnej, sortowanie towaru na linii, zabezpieczenie towaru przed zniszczeniem, kontrola wzrokowa jakości towaru, praca fizyczna stojąca Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: wymagana pełna dyspozycyjność, zaangażowanie, mile...