Praca: Referent (wydział centrum zrównoważeń gospodarki miejskiej, referat gospodarki wodno-ściekowej)

Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku
Referent (wydział centrum zrównoważeń gospodarki miejskiej, referat gospodarki wodno-ściekowej)
Miejsce pracy: Rybnik
Numer: StPr/24/1923
OBOWIĄZKI:
Zainteresowane osoby zarejestrowane w PUP Rybnik powinny zgłosić się do swojego doradcy klienta po skierowanie do pracodawcy. Refundacja w ramach stażu. Wykonywanie prac biurowych, oraz prac zleconych przez przełożonego.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Rybnik

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku

Referent ds. prac biurowych

OBSŁUGA BIURA (KORESPONDENCJA E-MAILOWA ORAZ TRADYCYJNA, OBSŁUGA KOMPUTERA ORAZ URZĄDZEŃ BIUROWYCH), OBSŁUGA KLIENTÓW (ODBIERANIE TELEFONÓW, PRZYJMOWANIE KLIENTÓW ORAZ PRZYJMOWANIE ZLECEŃ), SPORZĄDZANIE DOKUMENTACJI (PRZYGOTOWANIE FAKTUR DLA KSIĘGOWEJ, SKANOWANIE ORAZ KOPIOWANIE...

Referent do spraw ewidencji i świadczeń

Przygotowywanie korespondencji do wysyłki, zakładanie i archiwizowanie teczek osobowych bezrobotnych i innej dokumentacji, przygotowywanie dokumentacji do przekazania do składnicy akt, przygotowywanie dokumentów do rejestracji bezrobotnych i poszukujących pracy, projektów zaświadczeń,...

Referent ds. zatrudnienia i legalizacji cudzoziemców

WERYFIKACJA LEGALNOŚCI POBYTU I PRACY CUDZOZIEMCÓW, OBSŁUGA PROCESÓW ZWIĄZANYCH Z LEGALIZACJĄ PRACY I POBYTU CUDZOZIEMCÓW W POLSCE (ZEZWOLENIA NA PRACĘ TYPU A), GENEROWANIE WNIOSKÓW O ZEZWOLENIA NA PRACĘ ORAZ NA POBYT CZASOWY, ODPOWIEDZI NA PISMA Z URZĘDU WOJEWÓDZKIEGO Wymagania inne:...

Doradca klienta indywidualnego

na czas określony

Starszy specjalista / ekspert ds. nadzoru nad działalnością inwestycyjną

na czas określony Departament Zgodności