Praca: Starszy operator linii produkcyjnej

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Starszy operator linii produkcyjnej
Miejsce pracy: Smolice (pow. zgierski, gm. Stryków), Smolice
Numer: StPr/24/1150
OBOWIĄZKI:
Obsługa maszyn produkcyjnych do produkcji kabli światłowodowychPrzezbrajanie i regulacja maszyn zgodnie z instrukcją oraz zamówieniem produkcyjnymZatwierdzanie produktów w systemie oraz wypełnianie raportów zmianowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: biegła obsługa komputera i obsługa internetu

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : Doświadczenie przy obsłudze linii produkcyjnej[Inne] : UczciwośćBrak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy na stanowisku starszego operatoraDyspozycyjność: praca w systemie równoważnym, w tym porze nocnej, weekendy oraz świętaDoświadczenie min. 6 miesięcy w firmie telekomunikacyjno-produkcyjnej

Miejsce pracy:

Smolice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Operator / Pracownik produkcji

Zadania: Obsługa i nadzorowanie urządzeń produkcyjnych Kontrola jakości i zapewnienie ciągłości procesu produkcyjnego Organizacja, optymalizacja i ciągłe doskonalenie procesu produkcyjnego Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej Przestrzeganie zasad higieny i bezpieczeństwa pracy Wymagania:...

Pracownik montażu w branży samochodowej

Oferujemy: Każda osoba zainteresowana umawiana jest na tzw. drzwi otwarte, które pozwalają Kandydatom zapoznać się z obowiązkami na na danym stanowisku oraz dziale. Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową ( pierwsza umowa na 1 miesiąc, druga na 11 miesięcy)...

Pomocnik produkcji roślin - orchidei

Miejsce pracy: Lippstadt (Niemcy) PRACA OD ZARAZ ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA NIE JEST WYMAGANA - NA MIEJSCU POLSCY KIEROWNICY! ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Proste i powtarzalne prace przy produkcji i selekcji sadzonek roślinnych w laboratorium (warunki sterylne) Selekcja sadzonek przy użyciu pęsety oraz...

Doradca klienta indywidualnego

na czas określony

Starszy specjalista / ekspert ds. nadzoru nad działalnością inwestycyjną

na czas określony Departament Zgodności