Praca: Ogrodnik terenów zieleni

Powiatowy Urząd Pracy w Żurominie
Ogrodnik terenów zieleni
Miejsce pracy: Kuczbork-Osada
Numer: StPr/24/0543
OBOWIĄZKI:
pielęgnacja terenów zielonych na terenie gminy, dbanie o porządek na obiektach gminnych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Kuczbork-Osada

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Żurominie

Ogrodnik

Zakładanie i pielęgnacja trawników, kwietników, rabat oraz sadzenie, przesadzanie i pielęgnacja drzew i krzewów.Firma posiada kilka lokalizacji w różnych miastach ( m.in. Ustroń, Ciechocinek, Toruń), w każdym od jednego do kilku punktów usługowych, do których pracownicy będą...

Pomocniczy robotnik konserwacji terenów zieleni

pielęgnacja terenów zieleni miejskiej Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

Technik ogrodnik

wg zawodu Wymagania inne:

Projektant / Kosztorysant instalacji HVAC

Przygotowywanie kosztorysu instalacji grzewczych, glikolowych instalacji chłodniczych, klimatyzacyjnych, wentylacyjnych wraz infrastrukturą współtowarzyszącą na podstawie opracowanej koncepcji instalacji lub projektu zewnętrznego w programie Microsoft Excel (firma nie opracowuje kosztorysów...

FP&A Analyst with Spanish

What the day will look like Dive into month-end processes, data crunching, consolidate results and provide meaningful insights to business managers Assist in the production of the monthly revenue and cost forecast and annual budgeting process Support preparation of revenue and cost...

Pomocnik budowlany

Doświadczenie na podobnym stanowisku Prawo jazdy kat. B, mile widziane BE Umiejętność pracy w zespole Motywacja Mile widziane doświadczenie w pracy za granica

Brukarz / Pracownik budowlany