Praca: Magazynier-logistyk

Powiatowy Urząd Pracy w Gostyninie
Magazynier-logistyk
Miejsce pracy: Wrząca (pow. gostyniński, gm. Gostynin), Wrząca
Numer: StPr/24/0592
OBOWIĄZKI:
Przyjmowanie towaru do magazynu, uczestniczenie w odbiorze ilościowym i jakościowym towaru. Sporządzanie odpowiedniej dokumentacji, przechowywanie i składowanie przyjętego towaru. Rozmieszczanie i układanie przyjętego towaru na wyznaczonej powierzchni magazynowej oraz zabezpieczanie go przed zepsuciem, zniszczeniem i kradzieżą. Prawidłowe oznakowanie składowanych towarów. Przestrzeganie terminów ważności i trwałości towarów oraz terminów zwrotu opakowań. Wydawanie towaru z magazynu na podstawie dowodów rozchodowych. Utrzymanie porządku i czystości w magazynie, przejezdności dróg transportowych, eksploatacyjnych i pożarowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Uprawnienia: magazynier z obsługą wózków jezdniowych

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Wrząca

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gostyninie

Operator wózka widlowego - magazynier

Prace magazynowe, rozładunki, prowadzenie wózka widłowego wysokiego składowania. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Język: polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany Wymagania inne: Uprawnienia UDT

Magazynier

Przygotowywanie, wydawanie, znakowanie i układanie towarów Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne:

Magazynier

Przyjmowanie i wysyłanie towaru, dbanie o porządek. Praca w godzinach: 8-16. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne:

Technik serwisu

Miejsce pracy: RADWAG – oddział w Warszawie, ul. Białołęcka 218A Zakres obowiązków: naprawa wag laboratoryjnych, naprawa wag przemysłowych. Wymagania: wykształcenie minimum średnie – kierunki techniczne lub ścisłe, preferowane wyższe techniczne, umiejętność czytania schematów...

Administrator mq (z/os)

okres próbny ADMINISTRATOR MQ (z/OS)

Doradca klienta zamożnego

na czas określony

Administrator sieci mainframe (z/os)

na czas określony IT