Praca: Mechanik pojazdów samochodowych

Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej
Mechanik pojazdów samochodowych
Miejsce pracy: Świerczów
Numer: StPr/24/0683
OBOWIĄZKI:
Głównym zadaniem mechanika pojazdów samochodowych będzie wykonywanie usług w zakresie obsługi, diagnostyki, naprawy podzespołów i zespołów samochodów osobowych i ciężarowych. Jego zadania zawodowe będą obejmować przyjmowanie pojazdów do przeglądu lub naprawy oraz sporządzanie protokołów przyjęcia. Sprawdzanie działania pojazdu oraz jego zespołów za pomocą urządzeń diagnostycznych, naprawę i regulację zespołów i podzespołów pojazdu, w tym silnika i skrzyni biegów, sprzęgła, układu hamulcowego, kierowniczego, zawieszenia, wykonywanie prac demontażowo-montażowych, sprawdzanie i ustawianie zbieżności kół i świateł oraz wymianę płynów eksploatacyjnych pojazdu, mycie oraz czyszczenie części i podzespołów, dorabianie i dopasowywanie części nieznormalizowanych, organizowanie, eksploatację i utrzymywanie w czystości stanowiska pracy z zachowaniem zasad bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony środowiska i ochrony przeciwpożarowej, wykonywanie rozliczeń kosztów obsługi i napraw. Naprawa, badanie szczelności i nabijanie klimatyzacji samochodowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania dodatkowe:

Zawód: Mechanik pojazdów samochodowych*

Wymagania inne:

mile widziane doświadczenie, umiejętność naprawy pojazdów samochodowych.

Miejsce pracy:

Świerczów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej

naprawa pojazdów samochodowych Wymagania inne:

Mechanik

Typowe obowiązki mechanika samochodowego Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne:

Mechanik

- Naprawa pojazdów samochodowych- Zamawianie części samochodowych Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Uprawnienia: obsługa diagnozowanie oraz naprawa pojazdów samochodowych Uprawnienia: obsługa komputera - pakiet programów office Wymagania...

Technik serwisu

Miejsce pracy: RADWAG – oddział w Warszawie, ul. Białołęcka 218A Zakres obowiązków: naprawa wag laboratoryjnych, naprawa wag przemysłowych. Wymagania: wykształcenie minimum średnie – kierunki techniczne lub ścisłe, preferowane wyższe techniczne, umiejętność czytania schematów...

Administrator mq (z/os)

okres próbny ADMINISTRATOR MQ (z/OS)

Doradca klienta zamożnego

na czas określony

Administrator sieci mainframe (z/os)

na czas określony IT