Praca: Szwaczka

Powiatowy Urząd Pracy w Pleszewie
Szwaczka
Miejsce pracy: Dobrzyca
Numer: StPr/24/0865
OBOWIĄZKI:
zgodny z charakterystyką pracy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

PROGRAM DLA OSÓB DŁUGOTRWALE BEZROBOTNYCH

Miejsce pracy:

Dobrzyca

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pleszewie

Hafciarz/hafciarka

Obsługa maszyny haftującej, przyjmowanie zleceń, kontrolowanie jakości, pakowanie wyrobów gotowych, konserwowanie maszyny, wykonywanie prac wykończeniowych Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: Mile widziane: znajomość obsługi komputera,...

Hafciarka

Wykonywanie haftów na odzieży za pomocą maszyny hafciarskiej. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: obsługa komputera Wymagania inne: Chęci do pracy

Szwaczka / Szwacz

Wymagania: umiejętność obsługi maszyn szwalniczych, dbanie o porządek w miejscu pracy, doświadczenie na podobnym stanowisku, dobra organizacja pracy, umiejętność pracy na samodzielnym stanowisku, skrupulatność i dokładność, estetyka, współpraca z pozostałymi działami.

Technik serwisu

Miejsce pracy: RADWAG – oddział w Warszawie, ul. Białołęcka 218A Zakres obowiązków: naprawa wag laboratoryjnych, naprawa wag przemysłowych. Wymagania: wykształcenie minimum średnie – kierunki techniczne lub ścisłe, preferowane wyższe techniczne, umiejętność czytania schematów...

Administrator mq (z/os)

okres próbny ADMINISTRATOR MQ (z/OS)

Doradca klienta zamożnego

na czas określony

Administrator sieci mainframe (z/os)

na czas określony IT