Praca: Wychowawca

Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie
Wychowawca
Miejsce pracy: Bonin
Numer: StPr/24/1772
OBOWIĄZKI:
Praca z dziećimi w placówkach - świetlicach TPD.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

min. 1 rok pracy z dziećmi

Miejsce pracy:

Bonin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie

Pedagog

Praca z dziećmi i młodzieżą na stanowisku pedagog. Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne Wymagania inne:

Pedagog specjalny

Planowanie i prowadzenie pracy wychowawczo-dydaktyczno-opiekuńczej.Dostosowanie treści, metod i organizacji nauczania do możliwości psychofizycznych dzieci. Wymagania konieczne: Zawód: Pedagog specjalny Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: Pedagogika specjalna...

Udzielanie pomocy psychologiczno - pedagogicznej dzieciom, współpraca w zespole specjalistów, współpraca z rodzicami, prowadzenie dokumentacji. Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Wymagania inne: [Inne] : Kandydat powinien posiadać wykształcenie zgodne z przepisami...

Technik serwisu

Miejsce pracy: RADWAG – oddział w Warszawie, ul. Białołęcka 218A Zakres obowiązków: naprawa wag laboratoryjnych, naprawa wag przemysłowych. Wymagania: wykształcenie minimum średnie – kierunki techniczne lub ścisłe, preferowane wyższe techniczne, umiejętność czytania schematów...

Administrator mq (z/os)

okres próbny ADMINISTRATOR MQ (z/OS)

Doradca klienta zamożnego

na czas określony

Administrator sieci mainframe (z/os)

na czas określony IT