Praca: Dostawca potraw

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Dostawca potraw
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/24/11694
OBOWIĄZKI:
przyjmowanie zamówień na potrawy przez telefon, e-mail lub innymi drogami komunikacji elektronicznej i przekazywanie przyjętych zleceń do realizacji, terminowe dostarczanie potraw w wyznaczonym rejonie do klientów zgodnie z harmonogramem dostaw z zachowaniem wymaganych standardów transportu potraw (kontrolowanie szczelności pojemników na potrawy, ich temperatury itp.), przyjmowanie płatności od klientów w formie gotówkowej i bezgotówkowej z użyciem terminala do kart płatniczych, praca na terenie Warszawy, dostawy rowerem lub hulajnogą elektryczną.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Dostawca potraw
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

brak wykształcenia lub niepełne podstawowe

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 PLN

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Dostawca pizzy

Dostawa pizzy. Wymagania konieczne: Zawód: Dostawca potraw Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Wymagania inne:

dostawa pizzy Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Wymagania inne: odbyty staż u pracodawcy

Technik serwisu

Miejsce pracy: RADWAG – oddział w Warszawie, ul. Białołęcka 218A Zakres obowiązków: naprawa wag laboratoryjnych, naprawa wag przemysłowych. Wymagania: wykształcenie minimum średnie – kierunki techniczne lub ścisłe, preferowane wyższe techniczne, umiejętność czytania schematów...

Administrator mq (z/os)

okres próbny ADMINISTRATOR MQ (z/OS)

Doradca klienta zamożnego

na czas określony

Administrator sieci mainframe (z/os)

na czas określony IT