Praca: Opiekunka dziecięca

Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze
Opiekunka dziecięca
Miejsce pracy: Zielona Góra
Numer: StPr/24/0909
OBOWIĄZKI:
wg zawodu
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Zielona Góra

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

Opieka i pielęgnacja dzieci do lat 3, zajęcia edukacyjne. Miejsce wykonywania pracy Gliwice.Praca 8 godzin dziennie (w przedziale godzinowym 6.30-16.30). Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Uprawnienia: Opiekun w żłobku lub klubie dziecięcym Wymagania inne:...

Opiekunka dziecięca pomaga nauczycielowi w realizacji zadań opiekuńczo-wychowawczych i dydaktycznych: odbieranie dzieci od rodziców i zaprowadzanie do grupy przedszkolnej; udzielanie pomocy dzieciom podczas czynności higienicznych; udzielanie pomocy dzieciom podczas spożywania posiłków;...

wg wniosku Wymagania inne:

Zbieracz pieczarek

Zbiór pieczarek, ważenie, pakowanie, przygotowanie surowca do sprzedaży. Nienormowany czas pracy. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne:

Zaopatrzeniowiec

realizacja bieżących zamówień firmy, załadunek i rozładunek towaru Wymagania inne:

Wykonawca laminatów

montaż kompletny, obcinanie laminatów, wycinanie, docinanie, szlifowanie, wiercenie, kompletowanie Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

Wulkanizator