Praca: Operator węzła betoniarskiego

Powiatowy Urząd Pracy w Lęborku
Operator węzła betoniarskiego
Miejsce pracy: Nowa Wieś Lęborska
Numer: StPr/24/0636
OBOWIĄZKI:
Obsługa sprzętu i komputera węzła betoniarskiego
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Nowa Wieś Lęborska

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lęborku

Operator maszyn budowlanych

Obsługa maszyn budowlanych typu walec samobieżny sterowany pilotem wyrównywanie podłoża, stabilizacja kruszywa pod kostkę i płyty brukowe, bodowa chodników, placów i ścieżek Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole Uprawnienia: dobra...

Operator Węzła Betoniarskiego

Czym będziesz się zajmować? Produkcja mieszanki betonowej. Obsługa programów produkcyjnych. Nadzór nad stanem technicznym maszyn. Zapewnianie odpowiedniej ilości surowców do produkcji oraz ich inwentaryzacja. Nadzór nad dokumentacją dostaw. Przestrzeganie zasad BHP oraz utrzymywanie...

Operator Węzła Betoniarskiego / Operator ładowarki / Sprzedawca

Czym będziesz się zajmować? Produkcja mieszanki betonowej Obsługa ładowarki Obsługa programów produkcyjnych Nadzór nad stanem technicznym maszyn Zapewnianie odpowiedniej ilości surowców do produkcji Nadzór nad dokumentacją dostaw Inwentaryzacja surowców Przestrzeganie zasad BHP...

Zbieracz pieczarek

Zbiór pieczarek, ważenie, pakowanie, przygotowanie surowca do sprzedaży. Nienormowany czas pracy. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne:

Zaopatrzeniowiec

realizacja bieżących zamówień firmy, załadunek i rozładunek towaru Wymagania inne:

Wykonawca laminatów

montaż kompletny, obcinanie laminatów, wycinanie, docinanie, szlifowanie, wiercenie, kompletowanie Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

Wulkanizator