Praca: Kierownik budowy

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Kierownik budowy
Miejsce pracy: Częstochowa
Numer: StPr/24/1017
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie budowy, nadzór nad pracownikami.Praca na terenie Częstochowy i okolic.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, inne

Wymagania inne:

wymagane: wykształcenie minimum średnie, doświadczenie na stanowisku kierownika budowy, uprawnienia budowlane, ogólna wiedza z zakresu budownictwa

Miejsce pracy:

Częstochowa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 6 800 do 12 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

Kierownik Budowy

Zakres obowiązków: Zarządzanie projektami modernizacyjnymi na aktywnych obiektach. Realizacja budów w ramach konceptów "zaprojektuj i wybuduj". Nadzór nad tworzeniem i kontrolą dokumentacji technicznej. Planowanie harmonogramów pracy. Budowa zgodnie z budżetem i ustalonym harmonogramem....

Kierownik robót mostowych

Twój zakres obowiązków Kontrola jakości i terminowości prowadzonych robót oraz przestrzegania przepisów BHP i ppoż. na powierzonym odcinku prac Koordynacja i nadzór nad podległymi pracownikami i podwykonawcami wraz z cyklicznym rozliczaniem terminowości i jakości przydzielonych do...

Zbieracz pieczarek

Zbiór pieczarek, ważenie, pakowanie, przygotowanie surowca do sprzedaży. Nienormowany czas pracy. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne:

Zaopatrzeniowiec

realizacja bieżących zamówień firmy, załadunek i rozładunek towaru Wymagania inne:

Wykonawca laminatów

montaż kompletny, obcinanie laminatów, wycinanie, docinanie, szlifowanie, wiercenie, kompletowanie Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

Wulkanizator