Praca: Barwiarz

Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie
Barwiarz
Miejsce pracy: Tomaszów Mazowiecki
Numer: StPr/24/0541
OBOWIĄZKI:
BARWIENIE SUROWCA I TKANINY; NADZÓR NAD PROCESEM BARWIENIA
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE LUB DO PRZYUCZENIA

Miejsce pracy:

Tomaszów Mazowiecki

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie

Pracownik produkcyjny

Oferujemy: Zarobki nawet do 5800zł brutto ! (stawka godzinowa 27,50zł brutto + premie do 1025zł brutto!) Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę na pełny etat Komfortowe warunki pracy: nowoczesny park maszynowy, bliskość kantyny, darmowa kawa/herbata/woda, swobodny dostęp do darmowego miejsca...

Okrawacz

Montaż narzędzi na prasach okrojczych; Usuwanie wypływki z odlewu metalowego z wykorzystaniem pras mimośrodowych; Realizacja zadań zgodnie z planem produkcyjnym; Dbałość o realizację zadań o charakterze produkcyjnym związanych z obsługą maszyn i urządzeń; Dostępność do pracy w...

Pracownik produkcji

Zadania: Składanie części, podzespołów Stosowanie odpowiednich narzędzi i przyrządów zapewniających wymaganą jakość i dokładność montażu Przestrzeganie zakładowych standardów jakości Wymagania: Dyspozycyjność do pracy zmianowej Umiejętność pracy w zespole Oferta:...

Zbieracz pieczarek

Zbiór pieczarek, ważenie, pakowanie, przygotowanie surowca do sprzedaży. Nienormowany czas pracy. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne:

Zaopatrzeniowiec

realizacja bieżących zamówień firmy, załadunek i rozładunek towaru Wymagania inne:

Wykonawca laminatów

montaż kompletny, obcinanie laminatów, wycinanie, docinanie, szlifowanie, wiercenie, kompletowanie Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

Wulkanizator