Praca: Spawacz MIG / MAG, 135

Spawacz MIG / MAG, 135
Miejsce pracy: , Finlandia

Dla naszego Klienta, firmy będącej producentem części oraz podzespołów maszyn (m.in pras krawędziowych i hydraulicznych), poszukujemy osób na stanowisko SPAWACZ.

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Montaż oraz spawanie metodą MIG/MAG; (135).
  • Spawanie elementów maszyn i urządzeń ze stali czarnej.
  • Spawanie stali o grubości 3-20mm.
  • Praca z rysunkiem technicznym.

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w spawaniu metodą MIG/MAG (135)
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego.
  • Wcześniejsze doświadczenie jako monter/spawacz. Minimum 3 lata.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym mile widziana.

CO OFERUJEMY:

  • Fińską umowę o pracę.
  • Wynagrodzenie: 13-17€/h brutto + dodatki zmianowe.
  • Pracę w systemie dwuzmianowym.
  • Pełny etat: 40 godzin/tydzień, możliwość pracy w godzinach nadliczbowych (bank godzin).
  • Zakwaterowanie: od 260 €/miesiąc.

Ponadto:

  • Rekompensata za urlop.
  • Opieka zdrowotna w miejscu pracy (po pierwszym miesiącu).
  • Ubezpieczenie i pomoc w załatwieniu potrzebnych dokumentów.
  • Praca w przyjaznej atmosferze w średniej wielkości zakładzie.

Spawacz

spawanie różnych elementów konstrukcyjnych, kontrola stanu technicznego urządzeń oraz maszyn Wymagania konieczne: Uprawnienia: Uprawnienia do spawania metodą MAG Uprawnienia: zdolności manualne Wymagania inne: wykształcenie zawodowe mile widziane, mile widziany kierunek spawalniczy, mile...

Spawacz

sczepianie i spawanie konstrukcji stalowych, ewidencjonowanie swojej pracy w dokumentacji technicznej, wykonywanie prac zgodnie z obowiązującymi standardami spółki.Praca na 3 zmiany (6.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-6.00). Wymagania konieczne: Zawód: Spawacz (wymagany staż - lata: 1)...

Spawacz

Łączenie części i elementów konstrukcyjnych ze stali. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: Uprawnienia do spawania metodą MIG Uprawnienia: Uprawnienia do spawania metodą MAG Wymagania inne:

Specjalista ds. bhp

na czas określony Biuro Bezpieczeństwa i Higieny Pracy

Ekspert ds. rozwoju aplikacji zakupowych

na czas określony Biuro Rozwoju Aplikacji Zakupowych

Doradca klienta indywidualnego

na czas określony PKO Bank Polski SA Oddział 1 w Świdniku

Collateral manager

umowa na zastępstwo Departament Produktów Skarbowych