Praca: Administrator nieruchomości

Powiatowy Urząd Pracy w Strzelinie
Administrator nieruchomości
Miejsce pracy: Prusy (pow. strzeliński, gm. Kondratowice), Prusy
Numer: StPr/24/0331
OBOWIĄZKI:
Utrzymanie czystości i porządku na świetlicy, realizacja spraw związanych z wynajmem świetlic.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Prusy

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 do 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Strzelinie

Administrator wspólnot mieszkaniowych

Administrowanie wspólnotami mieszkaniowymi, przyjmowanie interesantów, wystawianie zleceń na naprawę awarii, kontrola i sprawdzanie kosztorysów za wykonane prace na obiektach, podejmowanie uchwał, sporządzanie notatek służbowych, pism, protokołów z przeprowadzonych wizji lokalnych i...

Specjalista ds. obsługi administracyjnej obiektów

Opis stanowiska: Udział w realizacji zadań działu administrac ji. Nadz ó r nad utrzymaniem technicznym nieruchomości. Kontrola system ó w bezpieczeństwa w obiektach. Prowadzenie dokumentacji technicznych obiekt ó w, zgodnie z wymaganiami przepis ó w administracyjnych i BHP. Nadzór nad...

wprowadzanie danych budynku, właścicieli, instalacji i urządzeń, prowadzenie planów remontów, prowadzenie Ksiązki Obiektu Budowlanego, ewidencja usterek i awarii oraz kontrola realizacji ich napraw, sporządzanie dokumentów, pism, kontakt z właścicielami, kontrahentami, przygotowanie...

Zbieracz pieczarek

Zbiór pieczarek, ważenie, pakowanie, przygotowanie surowca do sprzedaży. Nienormowany czas pracy. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne:

Zaopatrzeniowiec

realizacja bieżących zamówień firmy, załadunek i rozładunek towaru Wymagania inne:

Wykonawca laminatów

montaż kompletny, obcinanie laminatów, wycinanie, docinanie, szlifowanie, wiercenie, kompletowanie Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

Wulkanizator