Praca: Główny Specjalista / Ekspert ds. analiz w Departamencie Informatyki

Główny Specjalista / Ekspert ds. analiz w Departamencie Informatyki
Miejsce wykonywania pracy:
Warszawa, ul. Żelazna 59A
Zakres obowiązków
OSOBA NA TYM STANOWISKU BĘDZIE ODPOWIEDZIALNA ZA:
  • zbieranie, analizowanie i opisywanie wymagań biznesowych, przekładanie wymagań na koncepcję rozwiązania,
  • przygotowywanie specyfikacji założeń biznesowych i analitycznych w formie opisu, diagramów, schematów,
  • zbieranie i analizowanie potrzeb użytkowników,
  • identyfikację i ocenę procesów pod kątem możliwości ich optymalizacji i automatyzacji,
  • przygotowywanie prezentacji, raportów oraz prezentowanie wyników prac analitycznych na spotkaniach wewnętrznych i zewnętrznych.
Wymagania
CZEKAMY NA KANDYDATA, KTÓRY:
  • posiada wykształcenie wyższe,
  • ma minimum 5 lat doświadczenia na stanowisku analityka biznesowego lub systemowego,
  • potrafi umiejętnie identyfikować wymagania biznesowe i przekładać je na rozwiązania IT,
  • posiada doświadczenie i praktyczną wiedzę z zakresu analizy i modelowania biznesowego w BPMN, UML,
  • dobrze zna pakiet MS Office, przede wszystkim Excel,
  • jest ciekawy nowych rozwiązań oraz szybko się uczy,
  • ma wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
  • cechuje się proaktywną postawą i dobrą organizacją własnej pracy.
DODATKOWO DOCENIMY:
  • znajomość narzędzia Enterprise Architect,
  • doświadczenie przy wdrażaniu i rozwijaniu systemów informatycznych, w szczególności w budowie usług cyfrowych,
  • doświadczenie w realizacji projektów z wykorzystaniem narzędzi wspierających automatyzację i cyfrową transformację organizacji,
  • development procesów na platformach low-code i/lub RPA.
Wymagane dokumenty
Zainteresowane osoby prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego i załączenie aktualnego CV.
Benefity

JAKO PRACOWNIK MOŻESZ LICZYĆ DODATKOWO NA:
  • Umowa o pracę. Stabilne Zatrudnienie.
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki.
  • Wczasy „pod gruszą”. Bazy noclegowe w całym kraju.
  • Atrakcyjne pakiety szkoleniowe.
  • Dofinansowanie do karty sportowej.
  • Zgrany zespół i miłą atmosferę.
  • Pracę, która ma znaczenie.

Business Process Expert - Materials

Area of responsibility: Supports Manager in setting the process excellence agenda, in particular by providing the best practice insights to the process and technology components Ensures that the process excellence strategy is realized within Master Data area, drives implementation projects within...

Business Process Expert – Customers

Area of responsibility: Supports Manager in setting the process excellence agenda, in particular by providing the best practice insights to the process and technology components Ensures that the process excellence strategy is realized within Customer Data area. Ensures solutions design and...

Specjalista ds. Procesów i Jakości

Twój zakres obowiązków Tworzenie konceptów biznesowych do nowych rozwiązań w systemach IT wspierających procesy biznesowe Współpraca z przedstawicielami innych działów (klient biznesowy) przy definiowania założeń do optymalizacji procesów biznesowych oraz nowych funkcjonalności w...

Doradca klienta indywidualnego

na czas określony

Starszy specjalista / ekspert ds. nadzoru nad działalnością inwestycyjną

na czas określony Departament Zgodności