Praca: Kucharz

Powiatowy Urząd Pracy w Pile
Kucharz
Miejsce pracy: Łobżenica
Numer: StPr/24/1124
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie różnych czynności związanych z przygotowaniem i wstępną obróbką artykułów spożywczych (krojenie i rozbieranie mięsa, szatkowanie i obieranie warzyw i owoców), ocena surowców, półproduktów i wyrobów gotowych i właściwe gospodarowanie nimi; zabezpieczanie ich przed zepsuciem, wykonywanie różnymi technikami i metodami zgodnie z normami surowcowymi różnych asortymentów potraw z warzyw, owoców, mleka i przetworów mlecznych, jaj, mięsa zwierząt rzeźnych i przetworów mięsnych, drobiu, ryb oraz potraw z podrobów, potraw półmięsnych i jarskich, wyrobów garmażeryjnych; obliczanie wartości odżywczej i energetycznej potraw, posługiwanie się wieloma narzędziami, w tym ostrymi nożami oraz wysokoobrotowymi urządzeniami gastronomicznymi, przestrzeganie przepisów BHP, instrukcji GMB i GHB, utrzymywanie na bieżąco czystości na stanowisku pracy (mycie, wyparzanie, suszenie i polerowanie naczyń oraz sprzętu kuchennego), a także porządkowanie pomieszczeń po zakończeniu pracy; serwowanie dań z karty zgodnie z zamówieniem, dekorowanie potraw;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie branżowe, inne
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, inne
Wykształcenie: zasadnicze branżowe, inne
Wykształcenie: średnie zawodowe, inne

Wymagania inne:

wykształcenie zawodowe

Miejsce pracy:

Łobżenica

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pile

Kucharz

Oferujemy: Wynagrodzenie 32 zł brutto/h. Bezpłatny transport. Zakres obowiązków: Gotowanie i podgrzewanie posiłków.

Kucharz

Główne zadania: przygotowywanie potraw zgodnie z recepturą i standardami realizacja przydzielonych zadań w kuchni efektywna współpraca z Szefem Kuchni i pozostałym zespołem Restauracji przestrzeganie wszelkich procedur pracy w kuchni oraz dbałość o jak najwyższą jakość produktów...

Kucharz

wg zakresu czynności Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: ! książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych Wymagania inne:

Projektant / Kosztorysant instalacji HVAC

Przygotowywanie kosztorysu instalacji grzewczych, glikolowych instalacji chłodniczych, klimatyzacyjnych, wentylacyjnych wraz infrastrukturą współtowarzyszącą na podstawie opracowanej koncepcji instalacji lub projektu zewnętrznego w programie Microsoft Excel (firma nie opracowuje kosztorysów...

FP&A Analyst with Spanish

What the day will look like Dive into month-end processes, data crunching, consolidate results and provide meaningful insights to business managers Assist in the production of the monthly revenue and cost forecast and annual budgeting process Support preparation of revenue and cost...

Pomocnik budowlany

Doświadczenie na podobnym stanowisku Prawo jazdy kat. B, mile widziane BE Umiejętność pracy w zespole Motywacja Mile widziane doświadczenie w pracy za granica

Brukarz / Pracownik budowlany